Autor Tema: Uvođenje poreza na oružje  (Posjeta: 24561 vremena)

Offline zelenko

  • K 500
  • ***
  • Postova: 680
Odg: Uvođenje poreza na oružje
« Odgovori #75 u: 03. 08. 2012. 12:01:23 »
Da bilo bi to super. Imali bi onda i medisku pokrivenost u tom slučaju. Samo. .....?Tko bude to sve pokreno? Dali su naše kolege sve tako dobro potkovane. Da  budu i ovo progutali kao što gutamo i sve ostalo????
ŽENE I RAKIJA

Offline tyrol

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1848
  • I kad je puška na klinu....
Odg: Uvođenje poreza na oružje
« Odgovori #76 u: 03. 08. 2012. 12:14:29 »
 uf  slL slL http://www.profitiraj.hr/novosti/zagrepcani-posjeduju-cak-40-826-komada-vatrenog-oruzja/
lagano se indirektno pokreće medijski linč protiv oružja....

Mada je već bilo i prije za pretpostaviti
http://forum.lovac.info/lovstvo/sto_mislite_hoce_li_nas_zadesiti_sudbina_da_nam_uvedu_porez_na_oruzje_1365.60.html

Aktivni članovi lovačkih udruga nisu plaćali porez, odnosno samo ukoliko su imali više od dva komada registriranog oružja
Znači lovac ima minimalno 2-3 puške, 1 pištolj, još pribrojimo "jače" zračne puške.....KOJE :pferd:

Ali to nije sve....Nevjerojatno, pročitajte zastrašujući popis što sve plaćamo.
http://www.democroatia.info/nevjerojatno-da-politicarima-uvijek-nedostaje-novca-procitajte-zastrasujuci-popis-sto-sve-placamo/

I na kraju ovog posta izjava jednog našeg političara:  "Što mene briga što ste vi propali, dok je meni dobro!"
http://www.democroatia.info/ivan-nino-jakovcic-sto-mene-briga-sto-ste-vi-propali-dok-je-meni-dobro/

« Zadnja izmjena: 03. 08. 2012. 12:48:34 od tyrol »
Em ti sumpor.....

Offline Neno

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4664
Imam upalu volje.

Offline tyrol

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1848
  • I kad je puška na klinu....
Odg: Uvođenje poreza na oružje
« Odgovori #78 u: 03. 08. 2012. 13:08:57 »
 m3
Em ti sumpor.....

Offline vjekac

  • K
  • *
  • Postova: 68
Odg: Uvođenje poreza na oružje
« Odgovori #79 u: 03. 08. 2012. 13:19:45 »
A ja danas preuzeo nove tri nabavne dozvole :tommy:!
Čemu novi porezi kada plaćeš kod podnošenja zahtjeva za svako oružje 45 kn takse, pa novu knjižicu 40 kn pa još za svaku cijev po 70 kn a ono sitno po par kuna za obrazac ovo ono i ne računam.

Offline Jedan

  • K 500
  • ***
  • Postova: 587
  • Na putu do cilja najvažniji je put!
Odg: Iz dnevnih novina
« Odgovori #80 u: 04. 08. 2012. 12:13:58 »
nista se nece mjenjati, narod bude dalje sutio i trpio sva sranja koja ima vlada ili vlast nametnu. jebiga kad smo takvi ljudi, zapravo nismo niki ljudi (svaka cast izuzetcima)! mjesto da se organiziramo u nekoj udrugi koja nasa prava i interese zastupa, mi sutimo malo dizemo prasinu po forumu i to je vec sve.
zato smo sada tu gdje i jesmo!
Još jednom ponavljam! Kad pametniji popuštaju, budale svijetom zavladaju. Rečeno je davno da zlo nastaje kad čestiti ljudi propuste učiniti potrebno. A što smo mi do sad činili. Javno se propagiraju prava homoseksualaca kao nešto važnije od života (ako nisi seksualno devijantan, nisi "normalan"). Organiziraju manifestacije "pride" (ponos). Ponos na što, na devijantnost? Normalni ljudi šute i ne žele se miješati i - evo nas.
Upravo ta ekipa "bolesnika" svih vrsta stvara nove "svjetonazore" i vodi narod ka ponoru morala i razuma. Pogledajte čija je ideja bila uvođenje poreza na oružje i tko se je slikao na Trgu Bana Jelačića uništavajuči oružje čija vrijednost nadilazi vrijednost onoga što je on u životu stvorio. I tada smo šutjeli, a bojim se da ćemo šutjeti i dalje, dok nam voda ne dođe do nosa. Oni koji o našim sudbinama nekompetentno odlučuju i te kako dobro znaju da (još) nema "Matije Gupca", a njegovo rođenje nadziru bolje nego kralj Herod rođenje Isusa.
Oduvjek sam bio pristalica mišljenja da su Hrvati jedna od najsposobnijih nacija Svijeta. U gotovo svakom važnijem događaju i otkriću negdje (makar i prikriveno) nalazi se neki Hrvat. Pogledajte sportske rezultate Hrvata, razmjerno broju stanovnika i uvjetima u kojima su do svojih rezultata došli. Pogledajte povijest ratova u kojima su Hrvati sudjelovali.
Obzirom na navedeno nikako mi nije bilo jasno zašto takav kvalitetan narod u novijoj povijesti ima ovakvo rukovodstvo, dok konačno nisam shvatio da se politikom više ne želi baviti nitko normalan. Poslije 2. sv. rata na rukovodeće položaje došle su sirovine čija je veza sa samom borbom bila diskutabilna, a poltronstvo i glupost bezgranična, a poslije ovog zadnjeg rata tipovi kojima je glavni interes bio kako razjebati i ukrasti što više.  I jedne i druge je za narod bolio k...c (kao i uvijek). Uvijek je na prvom mjestu bio interes za vlastitu guzicu. U ove sadašnje sam polagao ogromne nade i agitirao za njih riskirajući doslovno vlastitu sigurnost i neprihvaćanje u krugu ljudi do kojih mi je stalo, međutim po do sad viđenom izgleda da je ipak istinita izreka da svaki narod maj vlast kakvu i zaslužuje. paci

Offline Fratt

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1878
Odg: Uvođenje poreza na oružje
« Odgovori #81 u: 04. 08. 2012. 13:05:40 »
Jako dobro napisano i slazem se sa apsolutno svim.
Ni meni nije jasno kako sve kuzimo kaj se dogadja a nitko nista ne poduzima,kao da mislimo da ce to uciniti umjesto nas...ja sam siguran da ukoliko dodje do prosvjeda da cu doci,necu reci sam sebi da ce to uciniti neki Slavonac i Dalmatinac umjesto mene,stati na liniju.
Mi se ujedinjavamo jedino kad repka igra,u svemu drugom smo tak-tak,zato se to dobro iskoristava...
"i samilosni je za ljude!!!"

Offline lukajuri

  • K
  • *
  • Postova: 23
  • LOV NIJE HOBI,TO JE NAČIN ŽIVOTA
Odg: Uvođenje poreza na oružje
« Odgovori #82 u: 04. 08. 2012. 14:13:38 »
Drage kolege nemoj te se zavaravat da ce nas smrtnike zastitit hls jer oni nisu crnci kao mi koji cence cili tjedan I imaju tu nedilju za svoj jedini gust u zivotu.oni su gospoda kojoj ne pase da crnci love skupa sa njima,makar svi znamo da bogata gospoda niti znaju lovit niti ce ikad bit dobri lovci I volit lov kao mi.to je njima stvar prestiza I pokazivanja u skupoj opremi I puskama.onada kako izbacit stoku nego joj udri po novcaniku,ionako planiraju sad kad ucemo u eu iznajmit sva lovista strancima. Ja vam kazem ja cu im pusku vratit al nek znaju necu nilkaada prestati loviti pa ako je njima draze imat krivolovce umisto lovaca samoo nek izvole.u mojoj sumi me oni nikada nece zaustavit da ja lovim,
LOV NIJE HOBI,TO JE NAČIN ŽIVOTA

Offline Jedan

  • K 500
  • ***
  • Postova: 587
  • Na putu do cilja najvažniji je put!
Odg: Uvođenje poreza na oružje
« Odgovori #83 u: 04. 08. 2012. 17:16:23 »
Ne računajte na HLS, tamo je važno da lova redovito stiže, da se lovi gdje hoće i koliko hoće i da je brada masna. To vam je odprilike kao i ribičko društvo: "Ribičko društvo je udruga u koju morate biti učlanjeni ako želite loviti ribu, a nemate vlastitu rijeku, jezero ili more i dok je predsjednik izuzetno važna osoba, članovi su potrebni samo zbog članarine!" Volio bih da nisam u pravu!  >:D

Offline lovac 1

  • Moderator
  • K 500
  • *****
  • Postova: 697
  • Kad sam bio mlađan lovac jaaa...
Odg: Uvođenje poreza na oružje
« Odgovori #84 u: 04. 08. 2012. 18:10:51 »
Nije tako samo u ribičkim društvima, takve se stvari več desetlječima događaju u svim
udrugama građana, pojedinci su na predsjedničkim funkcijama da bi mažnjavali DEBELU lovu.
A primjer nam mogu biti  lovačke udruge i svatko od nas je toga svjestan da se u lovačkim udrugama
koje se bave komercijalnim lovim na crno ili KO BAJAGI preko nekakvih agencija u osobne đepove
spremaju pozamašne svotice novaca.
SVAKA ČAST LOVCIMA KOJI SVOJU REKREACIJU PLAČAJU IZ VLASTITOG ĐEPA,
a svi oni koji preko nekakve crne trgovine preko lova izvlače osobnu korist , oni
ne spadaju u red lovaca.
Postoje ilegalni serviseri oružja, ilegalni prodavači lovačke opreme, ilegalni punjači municije itd...
I ti su se ljudi našli među lovcima samo radi  osobnog interesa. Eto postali su lovci i skužili da bi se tu dalo
uzeti nešto novaca a lov im nije prioritet, nego zarada.
Mi smo jedina država iz regije koja uvodi porez na oružje, njih ne zanima dali će HR imati 50 000 ili 20 000 lovaca
i tih 20 000 će opet plačati istu cifru ko i onih 50 000 i ista ce se cifra sljevati u državnu blagajnu.To vam je OKRUTNI  KAPITALIZAM.
KOJEM ČE JEDNOG DANA DOĆI KRAJ. zagi


Offline Jedan

  • K 500
  • ***
  • Postova: 587
  • Na putu do cilja najvažniji je put!
Odg: Uvođenje poreza na oružje
« Odgovori #85 u: 04. 08. 2012. 19:34:36 »
Amerika i Engleska bit će zemlja proleterska.... fre
Kako god bilo mi smo uvijek najebali. Kako je jednom zgodom završetak rata komentirao jedan beg u jednoj bosanskoj seriji: "Zapamti sine Tale, tko je bio kulak i ostat će kulak, a tko je bio fukara i ostat će fukara."
Svijetom nažalost vladaju kriminalci, a tzv "plava krv" gotovo uvijek je bila krv lopova ili idiota. Ljudi su jednostavno organizirani kao i životinje (uz dodatak besmislene svireposti). Imaš biljoždere i mesoždere i među njima predatore i lešinare. Nije teško pogoditi gdje je mjesto onima koji žele živjeti mirno i ne činiti zlo drugima, a gdje onima koji drugima žele vladati. Nema nam spasa do onog koji propovjeda religija, a kako se i oni koji to propovijedaju sami ponašaju vidimo svako malo. Sve u svemu - jebali smo ježa!  paci

Offline Macak

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1646
Odg: Iz dnevnih novina
« Odgovori #86 u: 04. 08. 2012. 22:23:46 »
Još jednom ponavljam! Kad pametniji popuštaju, budale svijetom zavladaju. Rečeno je davno da zlo nastaje kad čestiti ljudi propuste učiniti potrebno. A što smo mi do sad činili. Javno se propagiraju prava homoseksualaca kao nešto važnije od života (ako nisi seksualno devijantan, nisi "normalan"). Organiziraju manifestacije "pride" (ponos). Ponos na što, na devijantnost? Normalni ljudi šute i ne žele se miješati i - evo nas.
Upravo ta ekipa "bolesnika" svih vrsta stvara nove "svjetonazore" i vodi narod ka ponoru morala i razuma. Pogledajte čija je ideja bila uvođenje poreza na oružje i tko se je slikao na Trgu Bana Jelačića uništavajuči oružje čija vrijednost nadilazi vrijednost onoga što je on u životu stvorio. I tada smo šutjeli, a bojim se da ćemo šutjeti i dalje, dok nam voda ne dođe do nosa. Oni koji o našim sudbinama nekompetentno odlučuju i te kako dobro znaju da (još) nema "Matije Gupca", a njegovo rođenje nadziru bolje nego kralj Herod rođenje Isusa.
Oduvjek sam bio pristalica mišljenja da su Hrvati jedna od najsposobnijih nacija Svijeta. U gotovo svakom važnijem događaju i otkriću negdje (makar i prikriveno) nalazi se neki Hrvat. Pogledajte sportske rezultate Hrvata, razmjerno broju stanovnika i uvjetima u kojima su do svojih rezultata došli. Pogledajte povijest ratova u kojima su Hrvati sudjelovali.
Obzirom na navedeno nikako mi nije bilo jasno zašto takav kvalitetan narod u novijoj povijesti ima ovakvo rukovodstvo, dok konačno nisam shvatio da se politikom više ne želi baviti nitko normalan. Poslije 2. sv. rata na rukovodeće položaje došle su sirovine čija je veza sa samom borbom bila diskutabilna, a poltronstvo i glupost bezgranična, a poslije ovog zadnjeg rata tipovi kojima je glavni interes bio kako razjebati i ukrasti što više.  I jedne i druge je za narod bolio k...c (kao i uvijek). Uvijek je na prvom mjestu bio interes za vlastitu guzicu. U ove sadašnje sam polagao ogromne nade i agitirao za njih riskirajući doslovno vlastitu sigurnost i neprihvaćanje u krugu ljudi do kojih mi je stalo, međutim po do sad viđenom izgleda da je ipak istinita izreka da svaki narod maj vlast kakvu i zaslužuje. paci

Sve stoji sto si naveo d4

Offline lovac 1

  • Moderator
  • K 500
  • *****
  • Postova: 697
  • Kad sam bio mlađan lovac jaaa...
Odg: Uvođenje poreza na oružje
« Odgovori #87 u: 04. 08. 2012. 22:25:45 »
Bravo" JEDAN" - SJEDNI  5
Sve si tako slikovito rekao i opisao.
Svi smo mi mali miševi s kojima se igraju mačke i
ponosni kad nas mačka pojede.
"Ako primjetimo ta bi nas netko karnuo u guzu, mi skidamo gaće prije nego se njemu digo"
Takvi smo mi nažalost. z1

Offline Macak

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1646
Odg: Uvođenje poreza na oružje
« Odgovori #88 u: 04. 08. 2012. 22:45:54 »
Ne računajte na HLS, tamo je važno da lova redovito stiže, da se lovi gdje hoće i koliko hoće i da je brada masna. To vam je odprilike kao i ribičko društvo: "Ribičko društvo je udruga u koju morate biti učlanjeni ako želite loviti ribu, a nemate vlastitu rijeku, jezero ili more i dok je predsjednik izuzetno važna osoba, članovi su potrebni samo zbog članarine!" Volio bih da nisam u pravu!  >:D

I opet si u pravu kolega Jedan!
Nesto ih ne vidim ili bolje reci ne citam da se zalazu za nas lovce oko tog novog poreza. Zapravo kad bolje razmislim, nisu se nikad ni zalagali....

Offline KOBI

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2278
Odg: Uvođenje poreza na oružje
« Odgovori #89 u: 05. 08. 2012. 06:52:03 »
Trči hrvatski puž kroz hrvatsku šumu i sretne hrvatsku lisicu. Pita ga ona
gdje
toliko žuri. Puž joj kaže da ga juri hrvatska financijska policija.

Pita ga lija što bi tebe jurili. A puž kaže: Imam ja kuću, žena kuću, sin
kuću.....
Kad je to čula lija počela je i ona bježat. Trči ona i sretne rodu.

Pita je roda zašto trči. A lija kaže da je juri financijska policija.
Pita je roda zašto je juri. A ona kaže: ja imam krzno, muž krzno, djeca
krzno.....

Kad je to čula roda počne i ona trčat. Naleti na majmuna, a on je pita od
koga bježi.

Roda mu kaže od financijske policije, jer ona živi na visokoj nozi, muž na
visokoj nozi, djeca na visokoj nozi......

Počne i majmun trčat pa ga pitaju šta on trči.

A on im kaže:
UVIJEK MI GOLOGUZI PRVI NA**BEMO!!