Autor Tema: Vicevi  (Posjeta: 214136 vremena)

Offline KOBI

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2278
Odg: Vicevi
« Odgovori #795 u: 30. 07. 2008. 00:47:45 »
Dosao Crnogorac na Trg Bana Jelacica i ugledao kip.
Pita on: "Ko je ono?"
Kazu mu: "Ban Jelacic"
Crnogorac: "Dobro, a koji ga ono junak jase?" 
 

Offline lucky

  • K 100
  • **
  • Postova: 384
Odg: Vicevi
« Odgovori #796 u: 30. 07. 2008. 08:00:39 »
Došao Zagor-te-nej u Sarajevo, šeta gradom i traži Bebu Selimović. Svaku ženu zaustavlja i pita jeli Beba Selimović i nakon par stotina žena, stvarno naleti na nju. Beba ga pita: "šta hoćeš" a Zagor pita: "pjevaš li ti onu pjesmu Zvjezda tjera mjeseca"? Na to će Beba: "pjevam, zašto"?, a Zagor će na to: "boga ti šta ti znači ono ZAGORU GA ZATJERA"   
Bolje piti sam nego ne piti nikako

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Odg: Vicevi
« Odgovori #797 u: 30. 07. 2008. 22:21:57 »
Na vratima jedne beogradske liječničke ordinacije piše:

Zbog hitnog odlaska u inostranstvo ordinacija ne radi do daljnjega.
                                                                  dr. Dabić
 
« Zadnja izmjena: 30. 07. 2008. 22:31:35 od mawerick »

Offline zvedris

  • K 100
  • **
  • Postova: 422
Odg: Vicevi
« Odgovori #798 u: 31. 07. 2008. 14:26:51 »

Dolazi čovjek u birtiju sa krokodilom, ugleda ga vlasnik i pita je li normalan, gdje će u birtiju sa krokodilom.
Čovjek odgovara: "Dresiran je, ne boj se nista".
Vlasnik: "Ma pusti ti to da je dresiran, ko će gostima objasniti da je dresiran"?
Čovjek: "Evo pogledaj da neće ništa", skine hlače, izvadi penis i stavi ga krokodilu u usta, zatim ga počne udarati po glavi, a krokodil ništa ne reagira.
Vlasnik: "pusti ti to, ko će gostima dokazati, kad ga ugledaju da je dresiran".
Čovjek: "Ako meni ne vjerujete, hoće li netko od vas da proba ovo".
Svi šute, te se javi plavuša:

"Bi ja rado probala samo ako me nećeš tući po glavi!"


Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Odg: Vicevi
« Odgovori #799 u: 31. 07. 2008. 16:18:13 »
Pliva Mujo u rijeci kad jednoim prema njemu krene krokodil sa razjapljenim ustima,
a Mujo će njemu: "Nemoj Lacosta, molim te.

Offline magwin

  • Global Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 3977
  • smatraju nemogućim ono što nisu probali
Odg: Vicevi
« Odgovori #800 u: 31. 07. 2008. 16:30:42 »
Isto kao:
Idu dva bojlera ulicom jedan kappa drugi beneton.

Offline zvedris

  • K 100
  • **
  • Postova: 422
Odg: Vicevi
« Odgovori #801 u: 31. 07. 2008. 19:06:56 »
Žali se plavuša crnki:

- Ovih dana me jako boli grlo.
- Ja nemam tih problema, uvijek kad me boli grlo, ja svog muža oralno zadovoljim i prođe me! - odgovara crnka.

Sutradan plavuša:

- Savjet ti je bio odličan, grlo me više ne boli, a tvoj muž nije mogao vjerovati da je to bila tvoja ideja!

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Odg: Vicevi
« Odgovori #802 u: 31. 07. 2008. 22:52:18 »
Idu dva lovca u šumu, prvi poSRNE, a drugi poJELENE.
                                 ***
Idu dva paradajza cestom, jednog pregazi automobil, a drugi mu kaže: "Bok, kečap".
                                 ***




Offline Neno

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4664
Odg: Vicevi
« Odgovori #803 u: 04. 08. 2008. 13:12:19 »
Jutarnji:
"Ostao bez noge u kafiću Foot Loose"

Arena:
"Častio rakijom, ubio sjekirom"

"Zagrebačka banka zadovoljna brojem pljački poslovnica"

Večernji:
"Na svadbi sanitarnih inspektora 540 oboljelih od salmonele"

Arena:
Susjeda šizofreničnog mladića koji je sjekirom ubio majku veli:
"Ma uvijek je bio problematičan. Da znate kako je samo znao nasekirati majku."

Jutarnji:
"Ubio ženu, a žali za ovcama".

"Kopao nos trčeći, pa usput iskopao oko"

Iskon:
Nakon sto je Jelena Kostanić u tri seta pobijedila tenisačicu Yuan Meng, nadnaslov na Iskonu: "TEŠKO S MENGOM"

Jutarnji:
"Pozvao ga na ćevape i silovao u šumi"

Slobodna Dalmacija:
"Osnovnoškolci ubili boga u vjeroučiteljici"
Imam upalu volje.

Offline shaga

  • K 500
  • ***
  • Postova: 570
  • Wild Boar
    • Ima jedan grad na moru............
Odg: Vicevi
« Odgovori #804 u: 04. 08. 2008. 19:56:04 »
Došao Zagor-te-nej u Sarajevo, šeta gradom i traži Bebu Selimović. Svaku ženu zaustavlja i pita jeli Beba Selimović i nakon par stotina žena, stvarno naleti na nju. Beba ga pita: "šta hoćeš" a Zagor pita: "pjevaš li ti onu pjesmu Zvjezda tjera mjeseca"? Na to će Beba: "pjevam, zašto"?, a Zagor će na to: "boga ti šta ti znači ono ZAGORU GA ZATJERA"   
E odavno se nisam ovako nasmijao
"A u ruke Mandusica Vuka Bice svaka puska ubojita"!!!!

Offline zvedris

  • K 100
  • **
  • Postova: 422
Odg: Vicevi
« Odgovori #805 u: 05. 08. 2008. 01:36:39 »
Jedan mladi svecenik bio je tako nervozan da prije prve mise nije mogao ni rijeci progovoriti pa upita biskupa za savjet.Ovaj mu rece:"Sljedeci put popij casu vode s dvije tri kapi vodke i odmah ces se osjecati slobodnije." Poslije toga svecenik se osjecao tako dobro da ga nista nije moglo uznemirit. Nakon povratka s mise doceka ga cedulja s biskupovom porukom: "postovani,rekao sam nekoliko kapljica vodke u vodu,a ne obratno.I jos par savjeta: Nije potrebno stavljati kriske limuna na rub pehara. Ormar pored oltara je ispovjedaonica,a ne wc. Ne oslanjajte se vise na kip Blazene Djevice Marije,ne grlite ju i ne ljubite ju vise. Postoji 10 zapovjedi,a ne 12.12 je apostola,a ne 7,nijedan od njih nije patuljak. Isusa i njegove ucenike ne zovemo J.C and Co. David je pobijedio Golijata prackom i kamenom,nije ga umlatio i prosuo mu mozak. Judu ne nazivamo kurvinim sinom. Papu ne zovemo El Padrino. Bin Laden nema veze s isusovom smrcu. Sveta vodica je za posvecivanje,a ne za osvjezenje ispod pazuha. Ne sjedi se ispred oltara i ne stavljaju se noge na bibliju. Hostija nije grickalica uz vino vec za vjernike. Gresnici idu u pakao a ne u pizdu materinu. Onaj u kutu,pored zbora,kojeg ste nazvali pederom i transvestitom u suknji,bio sam ja. I na kraju kaze se Amen,a ne fajrunt".

   

Offline zvedris

  • K 100
  • **
  • Postova: 422
Odg: Vicevi
« Odgovori #806 u: 05. 08. 2008. 01:38:06 »
Krenuo Mujo na safari da uhvati lava i poveo sa sobom ovcu.Najprije dobro proučio kuda se lav kreće.Na njegovom putu iskopao rupu a u rupi zavezao ovcu. Uhvatio se Mujo posala da zamaskira rupu.Taman da bude gotovo lav naiđe ranij nego inače stane na zamaskirani dio padne u rup ali povuće i Muju.Uplašeni skupio se svako u jednom kutu lav ,ovca i Mujo.Ovca prkine tišinu i zableji a Mujo će na to.Što blejiš koda gospon lav nezna ko je ovdje ovca.

Offline zvedris

  • K 100
  • **
  • Postova: 422
Odg: Vicevi
« Odgovori #807 u: 05. 08. 2008. 01:40:25 »
   

dolazi cica u apoteku i trazi dvije viagre.
apotekar ga usluzi i pita -cica zasto dvije.
sinko dolaze mi dve mlade kucne pomocnice.
ujutru cica ceka ispred zatvorene apoteke nailazi apotekar i upita cicu -cica kako je bilo treba li jos viagre.
ma jok sinko nego daj neku kremu za ruke nisu dosle..

   

Offline zvedris

  • K 100
  • **
  • Postova: 422
Odg: Vicevi
« Odgovori #808 u: 05. 08. 2008. 01:44:21 »
Odu Mujo i Fata u Njemacku da rade,postu nenadu nikakav posao Mujo predlozi Fati da probaju sta zaradit na Fati. Kaze Fata Muji, pa bolan Mujo ja ti neznam cijene,Mujo ce-Fato ti se nista nebrini ja cu biti u grmlju. Izade Fata na ulicu kad eto ti crnje prve musterije.Pita crnjo koliko,a Mujo ce iz grmlja 100 maraka,kaze crnjo ja imam samo 50 ,kaze Mujo moze pusenje. Pristane crnjo i svuce hlace,a Fata gleda u crnjinog pastuha i vice MUJO DAJ BOLAN POSUDI COVJEKU 50 MARAKA !!!!

Offline zvedris

  • K 100
  • **
  • Postova: 422
Odg: Vicevi
« Odgovori #809 u: 05. 08. 2008. 01:47:56 »
    

putnik: kako najbrže stici od trga hrvatskih velikana? 
cigo: ideš li pješke ili autom? 
putnik: autom 
cigo: pa onda autom :)