Autor Tema: Vicevi  (Posjeta: 214211 vremena)

Offline STARI AVDZIJA

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1285
Odg: Vicevi
« Odgovori #1230 u: 14. 01. 2009. 19:19:04 »
Odveo ćojek kravu u Beograd nebi li bila pametnija i kulturnija.Pusti je kad ona odma u parku se :pferd: i ode da pase.
Perova u Beograd.Perova iz Beograda.
P.S.a da je kojim slučajem išla u Afriku. ;D ;)
"Strpljiv i uporan, kao pas barak,koji ne pušta ono što uhvati zubima,pa makar mu čeljust razbili"
Meša Selimović

Offline Nosler

  • Global Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 6944
Odg: Vicevi
« Odgovori #1231 u: 14. 01. 2009. 21:46:38 »
Ma bolje da Putin pusti gas nego da to nijemci rade.... fre
I aint asked any pardon for anything I've done.

Offline STARI AVDZIJA

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1285
Odg: Vicevi
« Odgovori #1232 u: 14. 01. 2009. 21:53:17 »
eh u sarajevu mjesto plina đe je vječna vatra stavili uključenu grijalicu hao
"Strpljiv i uporan, kao pas barak,koji ne pušta ono što uhvati zubima,pa makar mu čeljust razbili"
Meša Selimović

Offline Schultz and Larsen

  • Global Moderator
  • K 3000
  • *****
  • Postova: 6349
  • Carpe diem tail gunner
Odg: Vicevi
« Odgovori #1233 u: 14. 01. 2009. 21:55:16 »
Njemci su pustali nekoliko godina ZzzzzzzzzzzzzzzB.

E, sada, nemojte se sa tim zajebavat admin
Schultz & Larsen
systematic precision
One shot, one skill....

Keep your friends close, but enemies closer

JA SAM JARAC ZIVODERAC, ZIV KLAN NE DOKLAN....

Offline Mali Matek

  • K 500
  • ***
  • Postova: 636
Odg: Vicevi
« Odgovori #1234 u: 15. 01. 2009. 00:39:01 »
zašto slovencima ne smeta što su rusi zatvorili dotok plina??!?jer još nisu potrošili bocu od prošle godine

Offline gogo3006

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1289
  • What are you looking at, punk....
Odg: Vicevi
« Odgovori #1235 u: 15. 01. 2009. 09:18:10 »
 Nema plina, a?
Ako želiš bit sritan jedan dan, opij se,
ako želiš bit sritan misec dana, oženi se
a ako želiš bit sritan cili život,
BUDI LOVAC

Offline PinzHunter

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1823
Odg: Vicevi
« Odgovori #1236 u: 15. 01. 2009. 09:34:59 »
Tornjak.."Biće koje posjeduje ljepotu bez sujete, snagu bez oholosti, hrabrost bez okrutnosti i sve ljudske vrline bez ijedne ljudske mane"

Offline gogo3006

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1289
  • What are you looking at, punk....
Odg: Vicevi
« Odgovori #1237 u: 16. 01. 2009. 09:33:25 »
Mlada dama ulazi u PORSCHE-ov salon.
>  Vidi kabriolet iz snova nasred salona, pa pridje blize da
> bi ga bolje
> pogledala.
> Medjutim, kad se sagnula da pogleda interier pobjegne joj
> malo glasniji
> prdac.
>  Vrlo nervozna i posramljena, okrene se da vidi je li netko
> cuo.
> Ali iza njenih ledja se taman nasao prodavac:
>
> **Dobar dan zelim! Kako vam mogu pomoci?''
>   Ona cijela crvena od srama mu odgovara:
>  **Da, htjela bi vas pitati, koliko kosta ovaj prekrasni
> auto?''*
>
>
> *Prodavac ce na to: ''Cujte, pri samom pogledu na
>   interijer ste prdnuli. Ako vam kazem koliko kosta, usrat
> cete se...''*
Ako želiš bit sritan jedan dan, opij se,
ako želiš bit sritan misec dana, oženi se
a ako želiš bit sritan cili život,
BUDI LOVAC

Offline Neno

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4664
Odg: Vicevi
« Odgovori #1238 u: 16. 01. 2009. 09:57:50 »
Doobar.  rol
Imam upalu volje.

Offline Sale Zr

  • K 100
  • **
  • Postova: 163
Odg: Vicevi
« Odgovori #1239 u: 17. 01. 2009. 10:00:55 »
ČESTITKA IZ BANKE


Od svih čestitki koje sam dobio za ovu fiskalnu 2009, verujem da je najiskrenija ona od banke u kojoj sam se zaglibio u stambeni kredit!


Veli: „Dobro zdravlje i poslovnu sreću želi Vam Vaša (...) banka", a na poleđini slika nasmejanih statista koji su za tu priliku odglumili veselu porodicu koja je rešila svoje životne probleme i u znak večne zahvalnosti uzela šefa ekspoziture za kuma novorođenom detetu.

Jašta da mi žele dobro zdravlje s obzirom na to da im dođem još 348 rata, iliti 29 godina života i rada. Verujem čak da negde po ekspoziturama imaju skrivene sobičke u kojima sabajle pale sveće za zdravlje komitenata i čitaju molitve s imenima sviju nas. Cenim da je pitanje dana kada će početi da nas pozivaju na dvonedeljne analize krvi i urina, EKG i testove opterećenja srca.

Smrkne mi se kad još s vrata vidim nasmejanu službenicu - znam šta to znači: opet su katapultirali ratu!

- Kako ste, gospodine ..........?! Mogu vam reći da izgledate tako sveže, kao onog dana kada ste popunjavali prvu uplatnicu! Je l' redovno pijete one vitamine koje smo vam poslali? Kada smo već kod uplatnica, znate, morali smo zbog velikog pomora Pigmeja, pojave steriliteta među Bušmanima i neočekivano slabog prinosa kivija, malo da revidiramo kamatnu stopu. Nije strašno, 50 evra više u odnosu na prethodnu ratu. Međutim, imamo i posebno, naročito prijatno iznenađenje za Vas: izvolite jedan kalendarčić, olovku i upaljačić - šećer i voda ne idu uz reklamni materijal, ali su dostupni uz simboličnu nadokandu i minimalnu proviziju banke.

Strah me je da se ne onesvestim, čuo sam da im treba svega 30 sekundi da čoveku izvade oba bubrega - k'o oni mehaničari u Formuli 1: a padneš, odmah četvoro pritrči i u treptaju oka od stranke ostane samo skelet.

Elem, s obzirom na to da je dovoljno stasala da shvati neke stvari, povedem pre neki dan i ćerkicu do banke da joj pokažem šta će to tata osim prezimena još da joj ostavi.

- Vidi, zlato, kada ti porasteš, udaš se i dobiješ svoju decu i ti ćeš njih da dovodiš ovde. Jeste, ovo mu dođe nešto kao porodična vikendica pošto smo često svraćali tu i toliko para uložili u nju, samo što nije u našem vlasništvu, već mi u njenom. Vidiš onu nasmejanu tetu?! E, ona će i kada ti budeš velika raditi tu jer ovde tete i čike ne stare i ne menjaju se. Menjaju se kamatne stope, kurs, valute, ali ne i oni. Njih štiti strašna magija koja se zove: „aneks ugovora" i koja im omogućava da isisavaju život iz drugih a da oni, kao vampiri, žive doveka.

Majke mi, počeo sam da se osećam kao istaknuti pripadnik „zemunskog klana": Legija 40 godina, ja 30, pa onda njih desetak sa znatno manjim kaznama.


Međutim, slovo zakona kaže da posle odležane dve trećine kazne on još i ima pravo da traži puštanje na uslovnu slobodu - u banci toga nema. Dođe mi da se menjam s čovekom.

Najgore od svega je to što sam detetu obećao brata ili sestru kada se konačno uselimo u svoj stan. Rekoh, najavili su da će od ove godine naknada za trudničko bolovanje biti 100 odsto plate, odnosno, da neće biti onih sramnih umanjenja, pa ćemo nekako da se krparimo, ali... Pas rek'o, pas porek'o, što se ono kaže!

Nema se novca u budžetu za natalitet, možda od naredne godine, vele?!

Sad mi je jasno zašto, statistički gledano, porodica u Srbiji ima u proseku 1,75 deteta: jedno dete i veliku želju za drugim, no...

Šta ću, kupio sam joj kornjaču, nije baš sestra, ali kad dovoljno poodraste, moći će da joj navlači benkice, portiklice, pelene, možda čak i da je šminka. A i dugovečna je, otprilike k'o kredit. Tog dana kada se bude izvrnula, trebalo bi da bude i poslednja rata, mada...

Ovi nemiri u Gazi mirišu mi na novo povećanje rate. Ne sumnjam da će mi nasmejana službenica krajnje znalački objasniti direktnu vezu između Hezbolaha, Al Kaide i otplate dvosobnog stana u novobeogradskim blokovima.

Do sada smo spasli toliko gladne dece u Africi, iskorenili nepismenost u Angoli i zaštitili istorijske lokalitete u Burkini Faso - tako mi je barem rekla i ja joj verujem! Tu je, za tim šalterom već nekoliko vekova, majku mu!

Mislim, nema razloga da me laže kada u aneksu ugovora sve čitko piše - kao što i na tarabi jasno stoji... pa se ti zaleti i...

 

 
 
 
 
 
 

 
Šefe, koji ti je vrag?

valdop

  • Gost
Odg: Vicevi
« Odgovori #1240 u: 17. 01. 2009. 11:39:57 »
kao što bi rekao jedan naš kolega "potpisujem" uz jednu primjedbu nisi rekao ko je gazda te i tih banaka, ja živim u okruženju gdje je na krugu od 500 metara 9 (devet) banaka a nijedna nije HR, al znaju derati kožu....

Offline Sale Zr

  • K 100
  • **
  • Postova: 163
Odg: Vicevi
« Odgovori #1241 u: 17. 01. 2009. 13:17:08 »
Sve banke su iste, a igrom slucaja i ja sam na platnom spisku jedne, ali to ne menja moje misljenje o kreditima.
Šefe, koji ti je vrag?

Offline SEJFO

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2801
  • MAGNUM LEGENDA
Odg: Vicevi
« Odgovori #1242 u: 17. 01. 2009. 13:26:13 »
Sve banke su iste, a igrom slucaja i ja sam na platnom spisku jedne, ali to ne menja moje misljenje o kreditima.

 i u mene ista pjesma samo sam ja djecu napravio prije kredita !!!! A kad sam ga dobio samo sam taj dan bio sretan!!! hao
NE SLIJEDITE ME I JA SAM IZGUBLJEN!!!

Offline shandi

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1859
Odg: Vicevi
« Odgovori #1243 u: 17. 01. 2009. 13:30:54 »
A ko nije to bi bilo bolje pitanje. Ja sam u kredi za cijeli život. A kad bolje razmislim, mislim da sam se rodio zadužen
Kad se šolja rakije narolja,onda šolja radi što ga volja!

Offline Harry P.

  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2532
Odg: Vicevi
« Odgovori #1244 u: 18. 01. 2009. 00:12:15 »
Eh, gdje su ona stara dobra vremena kada sam i ja mogao dignuti kredit paci.
Vi ni sami neznate koliko ste sretni, vi bar možete dobiti kredit. Ja nesmijem ni blizu Banke prići, a kada dođem na bankomat i on mi zvizne šamarčinu i stera me u k....c.