Autor Tema: Najpromašaj  (Posjeta: 71061 vremena)

Offline Neno

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4664
Odg: Najpromašaj
« Odgovori #90 u: 07. 12. 2007. 13:46:58 »
Tragedija je da se takva roba reklamira putem lovackog vjesnika kojeg mi svi financiramo. Uvijek se netko upeca na ''povoljnu'' cijenu, a poslije je kasno za kajanje. Iako moram priznat da sam ja na Swarovskom dozivio da staklo na kojem je gravirana koncanica ispadne iz nosaca  u tubusu za vrijeme normalnog pucanja.

Samo još jedan dokaz da ni naj veči nisu imuni na tvorničke greške, taj swar mora da se proizveo iza marende.

Dobru kob.
Imam upalu volje.

Offline Huntercro

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3352
  • 200+
Odg: Najpromašaj
« Odgovori #91 u: 07. 12. 2007. 17:32:18 »
Ne znam kako da nazovem ovo: najpromašaj ili najsromašaj ili najnesrečomašaj

Eto sam se vratio iz lova iz Šumarije. Lovište u nizini predjeli odlični, svinja ko šodera. Prvi pogon jedno 10 komada. Ja imao jednu polupriliku od mene lijevo na jedno 70-metara alki nisam pucao jer me iznervirao jedan nervozni lovac koji nije htio biti miran na štandu nego je štao u krug. Da ne duljim krečemo mi u drugi pogon, ja rasporečen na flanku skoro do kraja s desne strane pogona. Ostalo nas dvojica na kraju i doče red na mene kaže vodič tu stani odatle ide štand i ostale upute. Ja stanem iza drveta napunim švabu i pogledam ispred mene na jedno 40 metara u šikari ide polako jedno veliko svinjče. Izače ono u čistu šumu i stoji ja gledam vepar veprina. Vodič otišao 5 metara od  mene, ja ga zovnem i velim eno vepra jel da djelujem. Kaže on: niej dozvoljeno nije dan znak za početak lova. Ja si mislim jel da pukem ko ga jebe pa nek me isteraju, mislim ovo mislim ono. Ma neču uvijek sam bio legalista i poštivao zakone neču da mi neko prigovara. Dignem optiku gledam ga upjenio od parenja, kljove vire bar 10 cm van. Na 40 koraka mogao bi se kamenom baciti. Ode on polako lijevo od mene korakom malo krene malo stane a ja ga samo tužno pratim kroz čistu visoku šumu. Jebote nikad takve prilike, jebote .... Vidi ga i vodič i počne galamiti da ga vrati u hajku ali on samo elegantno otrči lagano naprijed preskoči prosjeku i ode lijevo a ne desno gdje je trebao. I označi se glas lovačkog roga za početak lova ... Vrtim film danas več 100 puta i ne mogu doči sebi, kad će opet doči takva prilika ...         
Dobra Kob!   www.lov-pro.hr  oprema za reloading

Offline medo

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4140
  • Metaka, pusaka i sexa nikad dovoljno......
    • Hunting Agency
Odg: Najpromašaj
« Odgovori #92 u: 07. 12. 2007. 18:27:06 »
E moj Huntercro to se zove nesreca u PM :-X
Pa nekad je ljepse da ni ne vidis nego ovakvo nesto :'(
Takve prilike se rijetko pruzaju ali nadajmo se da ce ih biti jos.Njemu je danas bilo sudjeno da prezivi.
Tako i ja kod Nikole.Imam pusku i trci prema meni vepar samo takav ,a ja nemam metaka ;D ;D ;D Da nije bilo Nikole rekli bi da pricam lovacke ;D

Offline john deere

  • K 500
  • ***
  • Postova: 536
Odg: Najpromašaj
« Odgovori #93 u: 08. 12. 2007. 00:32:50 »
huntercro svaka ti čast što si se uspio suzdržat! bome bi se i ja preznojio da sam bio na tvom mjestu! jesi pricao poslije lovniku i ostalima i sta su ti reklič
As I walk through the valley of the shadow of death, I fear no one, for I am the meanest motherfucker in the valley!

Offline Huntercro

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3352
  • 200+
Odg: Najpromašaj
« Odgovori #94 u: 08. 12. 2007. 00:46:03 »
pa šta nisi, ma trebo si ... i takve baljezgarije, a možda da sam puko možda ne bi bilo ništa. A pošto nisam takav i ne mogu si dozvolit da mi bilo tko prigovara i da guzicom zatvorim vrata, jer sam bio pozvan u lov kao gost. Kao lovnik razumijem vodiča i ni ja ne dam pucat prije znaka za lov, a kao lovac u sebi sam ljut što mi nije dao pucat a mogao je jer smo ostali zadnji. Ko je sad u pravuč Iznutra gorim, a izvana znam da je principijelno tako. Biče još veprova samo mi je za ovim suza iz oka kanula
Dobra Kob!   www.lov-pro.hr  oprema za reloading

Offline Nikola

  • K 1000
  • ****
  • Postova: 1940
    • LD "JELEN" Divuša
Odg: Najpromašaj
« Odgovori #95 u: 08. 12. 2007. 00:46:41 »
Huntercro svaka čast... da nisi poslušao upute vjerovatno bi imao krasnu trofeju, ali bi vjerovatno zatvorio priču oko budučih gostovanja u tom LD.., a tko zna dali bi dobio trofeju od lovoovlaštenika
Iskušenje je veliko i samo pravi lovci mogu se tako ponijeti...

Offline medo

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4140
  • Metaka, pusaka i sexa nikad dovoljno......
    • Hunting Agency
Odg: Najpromašaj
« Odgovori #96 u: 08. 12. 2007. 09:09:51 »
Slazem se Nikola.Tako svi kazu" Sto nisi",a da jesi od ljubomore bi ti iza ledja govorili da nemas lovacke etike u sebi.Poslusao si vodica i svaka cast d4

Offline draganco

  • Moderator
  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2539
  • Bez Lova nema zivota!
Odg: Najpromašaj
« Odgovori #97 u: 08. 12. 2007. 12:28:25 »
Ebiga Huntercro sve se to namestilo, ipak taj vepric ima malo iskustva.Krenuo je da se izvlaci na vreme.
Dobra Kob-Dobar Pogled

>IAAMM<

Offline Štef

  • K 3000
  • *
  • Postova: 3098
Odg: Najpromašaj
« Odgovori #98 u: 08. 12. 2007. 21:26:57 »
  Pošto si tamo bio gost vrlo korektno bi bilo od vodiča da ti je odobrio odstrel. Kod mene je uvijek pravilo da gostu dam malo više prilike, pa na kraju krajeva, za gosta uvijek sve najbolje!
Homo sum: humani nihil a me alineum puto

Offline Neno

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4664
Odg: Najpromašaj
« Odgovori #99 u: 17. 12. 2007. 15:21:06 »
Naklon do zemlje, malo nas je takvih da bismo odolili takvom iskušenju.

Svaka čast!
Imam upalu volje.

Offline draganco

  • Moderator
  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2539
  • Bez Lova nema zivota!
Odg: Najpromašaj
« Odgovori #100 u: 17. 12. 2007. 17:50:10 »
 >:(Secam se jednog lova gde sam prasio 4 metka iza Srnjaka, da popizdis.Ali puska nije bila moja i nije bila ni upucana.Kako koji plasiram a on me gleda belo ;D.
Dobra Kob-Dobar Pogled

>IAAMM<

Offline sniper

  • K 100
  • **
  • Postova: 250
  • goodbye
Odg: Najpromašaj
« Odgovori #101 u: 17. 12. 2007. 18:40:27 »
Stari lovac mi se smije kad nosim 10 metaka, kaže da ću vodit rat, ali od viška glava ne boli. Da mi se ne smije uzmem ja 5 metaka i skoro poludio od jada. Evo kako. Na čeki sjedim i još za dana mi izače vepar. Puška gore i boum d7. On pobjegne ranjen u nogu. Ja za njim i bum drugi, naravno promašaj(srce lupa...), ja treči, opet promašaj. Ja četvrti, OPET NIŠTA. Sad je ozbiljno. Imam Samo još 1. Lijepo se naslonim na hrast, duboko udahnem, naciljam, ubrzica, bum :D. Vepar pao ko pokošen.
Zaključak:- držite se izreke legende foruma-Mede... metaka nikad dosta.

Offline medo

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4140
  • Metaka, pusaka i sexa nikad dovoljno......
    • Hunting Agency
Odg: Najpromašaj
« Odgovori #102 u: 17. 12. 2007. 19:54:00 »
Stari lovac mi se smije kad nosim 10 metaka, kaže da ću vodit rat, ali od viška glava ne boli. Da mi se ne smije uzmem ja 5 metaka i skoro poludio od jada. Evo kako. Na čeki sjedim i još za dana mi izače vepar. Puška gore i boum d7. On pobjegne ranjen u nogu. Ja za njim i bum drugi, naravno promašaj(srce lupa...), ja treči, opet promašaj. Ja četvrti, OPET NIŠTA. Sad je ozbiljno. Imam Samo još 1. Lijepo se naslonim na hrast, duboko udahnem, naciljam, ubrzica, bum :D. Vepar pao ko pokošen.
Zaključak:- držite se izreke legende foruma-Mede... metaka nikad dosta.
Istina samo medo je nedavno ostao po prvi put bez metaka i umalo ga vepar nije rasturio.Spasen je u zadnji cas ;D ;D ;D zahvaljujuci Nikoli d7

Offline draganco

  • Moderator
  • K 2000
  • *****
  • Postova: 2539
  • Bez Lova nema zivota!
Odg: Najpromašaj
« Odgovori #103 u: 18. 12. 2007. 10:47:17 »
Ko zna medo, mozda bi ga ti zajahao pa odradili dobro rodeo jahanje ;D.
Dobra Kob-Dobar Pogled

>IAAMM<

Offline medo

  • K 3000
  • *
  • Postova: 4140
  • Metaka, pusaka i sexa nikad dovoljno......
    • Hunting Agency
Odg: Najpromašaj
« Odgovori #104 u: 18. 12. 2007. 14:18:42 »
Ko zna medo, mozda bi ga ti zajahao pa odradili dobro rodeo jahanje ;D.
Tko zna ;D ;D ;D ;D ;D